Kierunek zamawiany

Inżynier informatyk - Pewniak na rynku pracy

Posiedzenie Komisji Stypendialnej 27-03-2013

W związku z otrzymaniem zwrotu wypłaconej kwoty stypendium od uczestnika projektu skreślonego z listy studentów na własną prośbę odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej, na którym jednemu uczestnikowi Projektu przyznano stypendium na semestr zimowy 2012/2013. Komisja, kierując sie celem głównym Projektu, wybrała go na podstawie listy rankingowej, która stanowiła podstawę decyzji Komisji z 8-11-2012 oraz uwzględniła dodatkowo liczbę punktów stypendialnych przynanych za oceny uzyskane w I semestrze studiów. Numer albumu studenta, któremu przyznano stypendium jest dostępny w serwisie UBIK. Po odbiór imiennej decyzji i w celu podpisania umowy można się zgłaszać od godz. 14:00 w dniu 27-03-2013. Komisja wyznaczyła termin podpisania umowy o wypłatę stypendium do godz. 18:00 w dniu 28-03-2013.

po-kl2 Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego